This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31437
€400.00

Apartament me qera prane Kopshtit Zoologjik!

Postuar Jun 20, 2018 | Vizita: 2045
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane Kopshtit zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme 115 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Ka orientim Jug-Lindje. I arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ180618-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€200.00
€350.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top