This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31441
€800.00

Apartament me qera prane Qendres!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 272
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme 120 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Eshte arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet. Eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar.Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ190618-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Oct 06, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top