This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31442
€59,000.00

Shtëpi private në shitje te Mëhalla e Çakajve.

Postuar Jun 21, 2018 | Vizita: 3861
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe totale 100 m², ndër të cilat 60 m² janë banesa dhe 40 m² oborr.
Shtëpia ndodhet te Mëhalla e Çakajve dhe është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

🏷ÇMIMI: 59’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€240,000.00
€120,000.00
€41,087.00
Tirane
Postuar Jul 11, 2018 tek Shtepia ne shitje
€64,000.00
Go to top