This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31444
€110,671.00

Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat

Postuar Jun 21, 2018 | Vizita: 1971
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra.

Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restauruar kohët e fundit.
Ka 300 m² ndërtim dhe 2000 m² truall.

Kati i parë dhe i dytë përbëhen secili nga 3 dhoma gjumi, sallon, banjo dhe ambient gatimi.
Gjithashtu ka 2 depo + stallë të pozicionuara në ambientin pranë pronës.
Ndërtesa është në kushte optimale dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme bashkëkohore.
Dritaret janë PVC me grila të vendosura në 2018, ka kondicioner dhe pajisje hidrosanitare cilësore.
Disponon hipotekë të rregullt.

🏷ÇMIMI: 14’000’000 lekë të reja
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Shkoder
Postuar Jul 03, 2018 tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
€240,000.00
€120,000.00
Go to top