This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31450
€31,645.00

Shtëpi private dhe truall në shitje në Melgushë

Postuar Jun 22, 2018 | Vizita: 1191
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 98 m² të ndodhur në Melgushë. Shtëpia është një-katëshe me dy dhoma gjumi.
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 2 dynym me dokumente të rregullta.

🏷ÇMIMI: 4’000’000 lekë të reja
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€1,200.00
€240,000.00
Go to top