This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31455
€57,750.00

Tirane, shes apartament 2+1+A+2BLK tek mbikalimi Kaza Italia

Postuar Jun 22, 2018 | Vizita: 1319
Zona: Tirane
Apartamenti ka nje sip.105m2,ndodhet ne nje kompleks te ri i sapo ndertuar shume modern,me termoizolim,me sistem kamera sigurie,lulishte ,parkim nentokesor dhe publik.
Apartamenti ka nje organizim : soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 ballkone
Apartamentet jane me termoizolim dhe ne menyre bashkohore.
Cmimi 550Euro/m2 mund te negociojme NE VARESI TE SHUMES KESH OSE ME KUSHT.....
Kontakt 069 555 0198

DRITAN

User since: Jun 16, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top