This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31456
€62,700.00

Tirane, shes apartament 2+1+A+2BLK tek Mbikalimi

Postuar Jun 22, 2018 | Vizita: 83
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti i ri SIP 114m2,i sapo perfunduar,ka nje oraganizim : soxhorno,2 dhoma gjumi,2 ballkone ,2 banja
Pamja eshte jug-lindje,Apartamenti eshte i nje cilesie te larte me termoizolim,me lulishte,me sistem kamera sigurie.me parkim nentokesor dhe publik
Cmim 550Euro/m2
MUND TE NEGOCIOJME NE VARESI TE KLIENTIT DHE NESE KA KESH......
Nxitoni kontaktoni 069 555 0198

DRITAN

User since: Jun 16, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
€88,950.00
€72,000.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente ne shitje
€42,700.00
Go to top