This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Toke ne shitje  »Postime #31458
€34,400.00

Shitet toke ne Babrru!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 3790
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet toke me siperfaqe 430m2 ne Babrru. Toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. Eshte menjehere e disponueshme dhe e pershtatshme vetem per banim. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN180618-04
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Durres
Postuar Sep 24, 2018 tek Toke ne shitje
Shkoder
Postuar Sep 25, 2018 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Shkoder
Postuar Oct 10, 2018 tek Toke ne shitje
€31,500.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2018 tek Toke ne shitje
€366,000.00
Go to top