This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31459
€46,500.00

Shiten apartamente 1+1 ne Vlore!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 181
Zona: Vlore
Lloji i postimit: Ofroj
Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perfunduar me punime teper cilesore dhe apartamentet jane te mobiluara plotesisht. Ndodhen perkatesisht ne katet e 2-te dhe te 4-te, me siperfaqe 60m2 dhe 62m2, me orientim nga Lindja. Disponojne hipoteke dhe dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN180618-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€130,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
Go to top