This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31483
€800.00

Apartament me qera prane RTSH-se!

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 64
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 prane RTSH-se. Apartamenti ndodhet ne kate te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 150m2 te organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande te madhe.Eshte i arreduar ne menyre moderne. Kuzhina e kompletuar me te gjitha pajisjet. me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ230618-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€500.00
Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€157.00
Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Jul 03, 2018 tek Apartamente me qera
€157.00
Go to top