This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31485
€450.00

Apartament me qera ne Qender!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 149
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender. Apartamenti ndodhet ne kate te 9-te me siperfaqe 113m2 te organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. I pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ220618-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€1,600.00
Go to top