This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31489
€217,000.00

Biznes në shitje te Casa di Milano

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 91
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1.
Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
I gjithë biznesi ofron një holl të gjerë dhe përbëhet nga lojë bilardo, calcetto, ping pong dhe dart.
Është i pajisur me sistem kondicionimi, aspirimi dhe sistem audio.

Përfshin 13 sete tavolinash, dy banjo si dhe banak me pajisjen express.

🏷ÇMIMI: 700 €/m²
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 11, 2018 tek Te tjera
€317.00
Shkoder
Postuar Jul 12, 2018 tek Te tjera
€490,000.00
Shkoder
Postuar Jul 12, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€356.00
Go to top