This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31494
€60,000.00

Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

Postuar Jun 29, 2018 | Vizita: 52
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ka në përbërje një banjo dhe ka vetratë xhami.
Mund të shfrytëzohet edhe sipërfaqja e lulishtes që ka përpara.

🏷ÇMIMI: 60’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 07, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Tirane
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Jul 11, 2018 tek Te tjera
€317.00
Shkoder
Postuar Jul 12, 2018 tek Te tjera
€490,000.00
Go to top