This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31498
€160,000.00

Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

Postuar Jun 30, 2018 | Vizita: 692
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Ka vetratë xhami si dhe 4 banjo të kompletuara.
Ofron mundësinë që sipërfaqja të shitet e ndarë.

🏷ÇMIMI: 160’000 € *I DISKUTUESHËM*
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€800.00
Sarande
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2018 tek Te tjera
€800.00
Shkoder
Postuar Jul 05, 2018 tek Te tjera
€200.00
Go to top