This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31499
€30,000.00

Apartament 1+1 në shitje në Ishull Shëngjin

Postuar Jun 30, 2018 | Vizita: 2578
Zona: Lezhe
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të sapopërfunduar dhe ka një sipërfaqe prej 55.6 m².
Është i përbërë nga një dhomë, sallon, banjo, korridor dhe ballkon. Shitet i pamobiluar dhe ofron një pamje të mrekullueshme nga deti. Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI zbret në 30’000 €!
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top