This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31500
€594.00

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jun 30, 2018 | Vizita: 1171
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 120 m² të pozicionuar në kat të parë.
Ambienti ndodhet në qendër të Shkodrës dhe përbëhet nga të gjitha pajisjet e nevojshme për një lokal me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

🏷ÇMIMI: 75’000 lekë të reja/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€130,000.00
Shkoder
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€217,000.00
Shkoder
Postuar Jun 29, 2018 tek Te tjera
€60,000.00
Shkoder
Postuar Jun 30, 2018 tek Te tjera
€160,000.00
Go to top