This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31503
€120.00

Apartament 2+1 me qira në Rus

Postuar Jul 02, 2018 | Vizita: 1539
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e pestë.
Ndodhet në zonën e Rusit, te Axhagiq.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe është i pakompletuar.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Jul 14, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
€290.00
Go to top