This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31507
€68,000.00

Shitet apartament 3+1 ne Rr. "Irfan Tomini"!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 1151
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne Rr. "Irfan Tomini". Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri . Ka siperfaqe 121.8m2, te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. Pozicionimi i mire i prones ben qe te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ260618-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€42,000.00
€48,500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
€85,000.00
Go to top