This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31508
€103.00

Apartament 1+1 me qira te lagjja "Vojo Kushi"

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 1312
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 me qira me sipërfaqe 57 m² në lagjen “Vojo Kushi”.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe ka një dhomë, një kuzhinë, një banjo dhe një ballkon.
Jepet me qira i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 13’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top