This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31512
€880.00

Tirane, shes apartament 2+1+A+2BLK tek pa vajtur tek DON BOSKO

Postuar Jul 03, 2018 | Vizita: 99
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti i ri SIP 114m2 bruto dhe 96 neto,i pa mobiluar.Aopartamenti dallohet per nje organizim dhe hapesire te rregullt.Ka nje oraganizim : soxhorno,2 KORIDORE,2 dhoma gjumi,2 ballkone ,2 banja njera me dritare
Pamja eshte lindje-jug, ka diell gjith kohes.Apartamenti eshte i nje cilesie te larte me termoizolim,me lulishte,me sistem kamera sigurie.me parkim nentokesor me pagese dhe publik
Cmimi 880 Euro/m2 me negocim
Kontakt 069 555 01 98

DRITAN

User since: Jun 16, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€62,700.00
Shkoder
Postuar Jun 23, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Vlore
Postuar Jun 23, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Go to top