This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31522
€350.00

Apartament me qera ne Rr. e Kavajes!

Postuar Jul 04, 2018 | Vizita: 67
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes prapa Kishes Katolike. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme 111m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe eshte ne gjendje shume te mire. I pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ040718-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder
Postuar Jul 02, 2018 tek Apartamente me qera
€120.00
€103.00
Go to top