This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31523
€800.00

Super apartament me qera ne Bllok!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 148
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament luksoz 2+1 ne qender te Bllokut, Rr. 'Ismail Qemali". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri shume mire te administruar. Ka siperfaqe 100 m2 me perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne. I shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicinimi. E disponueshme ne muajin Gusht 2018. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN040718-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€300.00
€400.00
€197.00
€500.00
Go to top