This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31525
€200.00

Apartament 2+1 me qira pranë shkollës "Jordan Misja"

Postuar Jul 05, 2018 | Vizita: 33
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100 m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnazit "Jordan Misja".

Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Është i ndërtuar kohët e fundit dhe ndodhet afër qendrës në një zonë të qetë dhe të zhvilluar.

🏷 ÇMIMI: 200 € në muaj * I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 02, 2018 tek Apartamente me qera
€120.00
€103.00
Go to top