This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31529
€300.00

Apartament 2+1 me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jul 05, 2018 | Vizita: 89
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në qendër të Shkodrës pas bibliotekës, në rrugën “Studenti”.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m² dhe ndodhet në katin e katërt të banimit.
Përbëhet nga:
- Salloni dhe kuzhina
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo të kompletuara
- 2 ballkone

Është i mobiluar në mënyrë cilësore me dy kondicionerë, një në sallon dhe një në dhomën e gjumit.
Ndodhet në zemër të qytetit me lehtësira nga më të ndryshmet.

🏷ÇMIMI: 300 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 07, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Jun 13, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder
Postuar Jun 14, 2018 tek Apartamente me qera
€198.00
Go to top