This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31531
€111.00

Apartament 2+1 me qira te Stacioni i Trenit

Postuar Jul 06, 2018 | Vizita: 92
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 110 m² në katin e dytë të banimit.
Apartamenti ndodhet te Stacioni i Trenit, Shkodër.
Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkone.
Jepet me qira i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 14’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top