This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31534
€240,000.00

Kapanon në shitje në Bahçallëk

Postuar Jul 07, 2018 | Vizita: 97
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja".

Kapanoni është i përshtatshëm për fasoneri dhe gjithashtu ofron makineri të përshtatshme sipas standardeve europiane.

Ka dalje të drejtpërdrejtë në rrugën nacionale të qytetit të Shkodrës.
Zona përreth kapanonit po zhvillohet dhe po rindërtohet me ritme shumë të shpejta.
- Ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet.

🏷ÇMIMI: 240'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€70,000.00
Shkoder
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€300.00
Tirane
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€134,250.00
Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Te tjera
€400.00
Go to top