This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31543
€350.00

Jepet Me Qira 2+1, Don Bosko

Postuar Jul 09, 2018 | Vizita: 72
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e preferueshme dhe ka te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi: 350 euro / muaj

Per nje vizite ne prone ose prona te tjera te ngjashme, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313.

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top