This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31551
€500.00

Jepet Me Qira 2+1, Komuna E Parisit

Postuar Jul 10, 2018 | Vizita: 82
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne komunen e Parisit, prane New York, jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet ne katin e 6 banim, me ashensor. Organizohet nga abjenti i ndenjes dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 verande. Eshte i shtruar me parket dhe totalisht i mobiluar, ne menyre shume bashkohore.

Cmimi: 500 euro / muaj

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Xhuljo +335 67 60 88 700.

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top