This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31554
€1,600.00

Duplex luksoz me qera prane Pazarit te Ri!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 176
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament ne trajte duplex-i prane Pazarit te Ri, Rr. Beqir Luga. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri, shume mire te administruar dhe i survejuar. Ka siperfaqe mjaft te bollshme prej 320m2 ne perberje me nje ambient verande mqe te ofron nje pamje te mrekullueshme te Tiranes. Eshte i arreduar ne menyre luksoze. E shtruar me parket druri teper cilesor. Zona mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€150.00
€450.00
€197.00
Go to top