This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31555
€1,500.00

Zyre me qera ne Bllok!

Postuar Jul 10, 2018 | Vizita: 73
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre ne nje nga zonat me te preferuara te Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 5-te te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe 135 m2 qe organizohen ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte e shtruar me parket, i pajisur me grila, me sistem chiller. Ne cmimin e qerase jane te perfshira taksat dhe nje vendparkim ne garazhin nentokesor te pallatit. per me shume informacione si dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ090718-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€700.00
Shkoder
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€800.00
Sarande
Postuar Jul 03, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2018 tek Te tjera
€800.00
Go to top