This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31556
€200.00

Apartament 2+1 me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Jul 10, 2018 | Vizita: 52
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 86 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Është i mobiluar me orenditë kryesore.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top