This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31558
€2,200.00

Super apartament luksoz me qera ne Bllok!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 185
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, shume mire te administruar, i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe te bollshme prej 180m2, me perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone, ambient depoje. Eshte i arreduar ne menyre luksoze. Dyshemeja e shtruar me parket, i pajsir me sistem ndricimi LED, sistem ngrohje-ftohje. Te gjitha elektroshtepiaket jane te cilesise dhe markave te njohura. Ndodhet ne nje nga zonat e preferuara dhe frekuentuara. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 16, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Aug 22, 2018 tek Apartamente me qera
€240.00
Tirane
Postuar Aug 23, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Aug 27, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top