This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31559
€317.00

Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë

Postuar Jul 11, 2018 | Vizita: 68
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m² dhe është i shtruar me pllaka. Ka në përbërje dy banjo të kompletuara.

🏷ÇMIMI: 40’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 05, 2018 tek Te tjera
€200.00
Tirane
Postuar Jul 06, 2018 tek Te tjera
€60,000.00
Shkoder
Postuar Jul 07, 2018 tek Te tjera
€240,000.00
Tirane
Postuar Jul 10, 2018 tek Te tjera
€1,500.00
Go to top