This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31561
€200.00

Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë

Postuar Jul 11, 2018 | Vizita: 87
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e 8 të banimit.

Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, pikërisht tek ish-5 Heronjtë.
Është i shtruar i gjithi në pllaka dhe është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top