This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31570
€1,500.00

Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat

Postuar Jul 12, 2018 | Vizita: 93
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat.
Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total sipërfaqja e ndërtesës është 2000 m².
Është në gjendje shumë të mirë dhe ka edhe 8 banjo.
Ofron edhe një oborr me sipërfaqe 800 m².

🏷ÇMIMI: 1’500 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€540.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€3,223.00
Tirane
Postuar Jun 28, 2018 tek Te tjera
€1,740.00
Go to top