This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  »Postime #31583
€356.00

Ambient biznesi me qira në Pedonale

Postuar Jul 17, 2018 | Vizita: 7487
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 90 m².
Ka dy dhoma, një sallë dhe një zyrë
Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti dhe ofron një pamje të mrekullueshme të qendrës së qytetit.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top