This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #31653
€450.00

Apartament me qera tek Zogu i Zi!

Postuar Oct 30, 2018 | Vizita: 502
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi, prane Ring Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me nje siperfaqe prej 100m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre bashkohore. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret jane dopioxham dhe me grila. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ310718-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 06, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
€250.00
€350.00
Tirane
Postuar Oct 11, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top