This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #31654
€400.00

Apartament me qera prane Gardes!

Postuar Oct 30, 2018 | Vizita: 233
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 prane Gardes se Republikes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 60m2 me perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet. Te gjitha punimet ne apartament jane te reja. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet, dhomat jane te shtruara me parket, dritaret te pajisura me grila. Ndodhet ne zone te preferuar shume afer Bllokut. per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ130818-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 03, 2018 tek Apartamente me qera
€700.00
€200.00
€300.00
Go to top