This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #31655
€68,000.00

Apartament ne shitje tek Tregu Elektrik!

Postuar Oct 30, 2018 | Vizita: 246
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Tregu Elektrik, Rr. "Todi Shkurti". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me punime teper cilesore. Ka siperfaqe prej 80 m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ130818-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€82,000.00
€46,200.00
Tirane
Postuar Oct 24, 2018 tek Apartamente ne shitje
€171,000.00
€64,800.00
Go to top