This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31669
€500.00

Apartament me qera tek Rr. e Kavajes!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 161
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Kavajes" prane Spitalit Gjerman. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, me nje siperfaqe 90m2 qe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 verande me siperfaqe 100m2 e cila te ofron nje pamje te kendshme. Eshte e mobiluar ne menyre bashkohore, e pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ300718-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€310.00
Tirane
Postuar Sep 26, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€350.00
Go to top