This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31719
€400.00

Rr. Don Bosko, Apartament 2+1 Me Qira

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 39
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Rr. Don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkohore. Orientimi Jug - Lindje. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire. Cmimi: 400 euro/muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. 0676022313

Real Deal Mei Properties

User since: Dec 07, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia me qera
€900.00
Shkoder
Postuar Oct 06, 2018 tek Shtepia me qera
€477.00
Shkoder
Postuar Oct 08, 2018 tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 09, 2018 tek Shtepia me qera
€159.00
Go to top