This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31720
€500.00

Rr.Sami Frasheri, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 50
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte, pallat i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e mire dhe me te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 500 euro/muaj Kontakto tani Glediusin ne numrin e telefonit: +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

Real Deal Mei Properties

User since: Dec 07, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 08, 2018 tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 09, 2018 tek Shtepia me qera
€159.00
Shkoder
Postuar Oct 09, 2018 tek Shtepia me qera
€119.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2018 tek Shtepia me qera
€250.00
Go to top