This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31721
€450.00

Rr.Sami Frasheri, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 104
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte, pallat i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e mire dhe me te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 450 euro/muaj Kontakto tani Glediusin ne numrin e telefonit: +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

Real Deal Mei Properties

User since: Dec 07, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€300.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€750.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top