This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31722
€400.00

Rr. Don Bosko, Apartament 2+1 Me Qira

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 74
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Rr. Don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkohore. Orientimi Jug - Lindje. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire. Cmimi: 400 euro/muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€300.00
€400.00
Go to top