This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31725
€400.00

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+Garazhd Tek Liqeni I Thate.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 75
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera Apartament 3+1+2+garazhd tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe me dalje ne ballkon. Tre dhoma gjumi (njera dhome me ballkon dhe tualet) dhe nje tualet dite me dritare, disponon dhe nje garazhd te mbyllur. Cmimi eshte 400 euro pa taksa te perfshira. Per me shume informacion Ju lutemi na kontaktoni ne nr : 0674052735

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€300.00
€400.00
Go to top