This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31726
€450.00

Don Bosko, Apartament 2+1 Me Qira

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 35
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me QIRA apartament 2+1. I organizuar ne 1 ambjent shume te bollshem ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkohore. Orientimi Lindje - Perendim, kati i 7. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire. Cmimi: 450 euro/muaj Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€400.00
€600.00
€900.00
€330.00
Go to top