This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31727
€300.00

Ne Rrugen E Durresit, Jepet Apartament Me Qira

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 15
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane shkolles "Qemal Stafa", jepet me qira apartament 1+1+BLK, Kati 5. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e katert, pallat ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e qete dhe me te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 300 euro/muaj Kontakto tani Glediusin ne numrin e telefonit: +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€400.00
Go to top