This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31729
€400.00

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Afer Zogut Te Zi.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera Apartament 3+1+2 afer Zogut te Zi. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi te perbashket dhe me hapesire. Tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti disponon edhe garazhd jo i perfshire ne cmim. Per me shume info mund te kontaktoni ne nr 0674052735.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€197.00
€300.00
Shkoder
Postuar Sep 14, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top