This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31730
€400.00

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko, Afer Vizion+.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, afer Vizion +. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, nje korridore i gjate qe ben shperndarjen e dy dhomave dhe dy tualeteve. Per me shume info Ju lutemi na kontaktoni ne nr 0674052735

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€2,200.00
Shkoder
Postuar Aug 10, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
Shkoder
Postuar Aug 12, 2018 tek Apartamente me qera
€1,500.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top