This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31731
€300.00

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Don Bosko

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 13
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 1+1 ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar nga sallon ndenje me ambjent gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e preferueshme dhe ka te gjitha facilitetet per te pasur nje jete sa me komode. Cmimi: 350 euro / muaj Per nje vizite ne prone ose prona te tjera te ngjashme, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top